Hakkımızda

Ayyıldız Ambulans Ankara ve Türkiye genelinde sürdürdüğü özel ambulans ve kiralık ambulans hizmetleri ile güven vermeye devam etmektedir.
Ambulans hizmetinde kalitede ve güven denilince akla Ayyıldız ambulans hizmeti gelmektedir.
Hastayı güvenle taşımak ve naklini sağlamak özveri ve deneyim isteyen bir iştir. Nakil sırasında yanında bulundurması gerektiği ekipmanların olması da araç bulma sıkıntısına yol açabilmektedir. Özellikle de hastanın ileri derece tetkik ve tedavisi için bir başka şehre nakil işleminin gerektiği durumlarda, donanımlı nakil araçları ve ekibiyle rahat ve güvenli bir yolculuk hizmeti sağlamaktayız. Her yerden her hastaya hizmet vermenin yanı sıra bu işi kalite ve güvenle yapan firmamız kendi dalında birçok firma arasında lider konumda yer almaktadır. Profesyonel şoförler, deneyimli ve uzman ekibimizle, güvenli ve sağlıklı bir seyahat yapılması için sağladığımız koşulları her geçen gün daha da iyileştirmek için hizmet vermekteyiz.
Ambulanslarımızın iç donanım zenginliği artırarak ve işinde tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile ÖZEL AMBULANS HİZMETİ’nde bir marka olmanın yolunda devam etmektedir.
Bize güvenen ve sağlığını emanet eden her hastamıza özenle, güvenle ve iyilikle yaklaşma konusunda hassasız. Hastalarımızın kaliteli hizmet görmesi adına her geçen gün kendimizi geliştirmeye adadık. Araçlarımızın donanımını, rahat kullanımını ve konforunu özenle seçtik. Hastalarımızın konforu ve kırığı

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!